25.-30.septembrī, Rāmavas Depkina muižā notiks jauniešu apmaiņas projekts "EntrepreDREAMship - sapņu darbs kļūst par realitāti". Šajā jauniešu apmaiņā satiksies jaunieši vecumā 20-25 gadi no Latvijas, Lietuvas, Rumānijas, Turcijas, Čehijas Republikas un Kipras. Katru valsti pārstāvēs 5 dalībnieki.
Jauniešu apmaiņas projekta mērķis ir saprast, kas ir uzņēmējdarbība un kā tā var tikt izmantota ilgtspējīgas sociālās darbības izveides nodrošināšanai, iesaistot jauniešus, izmantojot solidaritāti un aktīvu pilsonību, tādējādi, uzsākot mūsdienu sabiedrībā nepieciešamās sociālās pārmaiņas.


Projekta uzdevumi ir:
- Izpētīt jaunatnes uzņēmējdarbības pamatprincipus, nodrošinot dalībniekus ar pozitīvu rezultātu sasniegšanai nepieciešamajiem līdzekļiem.
- Attīstīt dalībniekos zināšanas par uzņēmējdarbību, ņemot vērā viņu ilgtspējīgas sociālās iniciatīvas radīšanas spēju uzlabošanu.
- Apgūt nepieciešamo, kas attiecas uz laika un veicamo uzdevumu plānošanu, kā arī konfliktu atrisināšanu, lai izveidotu savu biznesa plānu.
- Attīstīt radošumu, inovāciju un dalībnieku spēju strādāt komandā, viņu pašiniciatīvu, kā arī sapratni par labas prakses modeli uzņēmējdarbības veicināšanai.
- Izpētīt ERASMUS+ programmu un tās darbības, kas palīdz attīstīt uzņēmējdarbības prasmes.


Pielikumā variet iepazīties ar projekta aprakstu angļu valodā.

Vairāk informācijas iespējams saņemt zvanot Andrai Vanagai, tel.26498978.

Erasmus logo

Attachments:
File
Download this file (Information.pdf)Information.pdf