Šogad mums ir 2 grupas dienas nometnei – Baložos!


Baložu nometnei, kas norisināsies laika periodā 11.-15.jūnijam, veltīta tuvākās apkaimes iepazīšanai ejot pārgājienos un pavadot laiku svaigā gaisā (bez “gadžetiem”)! Nometnes norises vieta Baložu kultūras nams, Skolas iela 4, Baloži. Nometnes darba laiks: 7.30 - 18.00

Nometnes paredzētas bērniem vecumā no 7-12 gadi.

Nometnes maksa tiek noteikta 70EUR (Ķekavas novadā deklarētiem bērniem ar pašvaldības līdzfinansējumu, vienā nometnē max 24 bērniem), 100EUR – maksa bez Ķekavas pašvaldības finansējuma un bērniem, kas deklarēti ārpus Ķekavas novada.
Papildus atlaides tiek noteiktas brāļiem un māsām, kas vēlas nometni apmeklēt vienlaikus – 10EUR par katru nākamo bērnu.

Vietas rezervācija nometnē uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. izsūtot attiecīgās nometnes Pieteikuma anketu (veidlapa pielikumā).

Vieta tiek rezervēta ar 50% avansa maksājumu, kuru var veikt pārskaitot uz kontu:
Biedrība Solis Tuvāk,
konts: LV61UNLA0050014919032
(jānorāda vārds, uzvārds, nometne).

Papildus jautājumos lūdzu rakstiet mums uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvaniet uz telefoniem 29101374 (Linda), 26498978 (Andra).

 

Attachments:
File
Download this file (Pieteikuma_anketa_Baloži.doc)Pieteikuma_anketa_Baloži.doc

Biedrība „Solis tuvāk” aicina piedalīties diennakts nometnē „Piedzīvojums Ķekavā”, kura norisināsies lauku viensētā “Dabas zirgi”, Plakanciemā. Nometnes praktiskās apmācības arī šogad vadīs Jaunsardzes un informācijas centra instruktors Kristiāns Vuļs ar divām palīdzēm. Papildus kā palīgs darbosies jauniete Sanem Ozdemir no Turcijas, kas veic brīvprātīgo darbu biedrībā programmas „Erasmus+” ietvaros, ar kuru bērniem būs iespēja komunicēt angļu valodā, mācot arī meitenei latviešu valodu.

Nakšņošana būs lielā Zemessardzes teltī, svaigā gaisā uz matračiem.
Līdz ar to, ka mūsu nometne tiks izvietota pie mājas, tad lietus gadījumā mums būs paredzēta vieta arī drēbju žāvēšanai.

Dalībnieki apgūs praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas dodoties pārgājienos (nometnes iekārtošana, telts celšana, ugunskura vietas sagatavošana, kurināmā sagādāšana, maltītes pagatavošana, nometnes novākšana), dosies pārgājienos, trenēsimies dažādu šķēršļu joslu pārvarēšanā, orientēšanās pamatiemaņu apguvē, mācīsimies noteikt debess puses, mācīsimies airēt, spēlēsim sporta spēles.

"Dabas Zirgi" saimniece apgalvo, ka tā ir vieta, kur varēsim ne tikai skaista meža ielokā atpūsties no ikdienas ar draudzīgu zirgu palīdzību, bet arī iemācīties ko jaunu par zirgu psiholoģiju un dabiskās uzturēšanas/apmācības metodēm, par zirgu domāšanu, ķermeņa valodu un to, kā varam ar viņiem labāk saprasties. Papildus mums būs iespēja redzēt arī atraktīva zirga prasmju demonstrējumus.

Uz nometni tiks aicināts arī “slepenais viesis”, kas stāstīs bērniem vēl nedzirdētas lietas!

Pateicoties Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansējumam, dalības maksa diennakts nometnē novadā deklarētiem bērniem ir 120 euro, pārējiem bērniem -140 euro.

Ja vēlaties pieteikties šai nometnei, tad lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu un nosūtiet to mums uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

IMG 1250 maza  IMG 1278 maza

Attachments:
File
Download this file (Pieteikuma_anketa.doc)Pieteikuma_anketa.doc

Vēlamies informēt mūsu bijušos un potenciālos nometņu dalībniekus un to vecākus. Arī šogad biedrība "Solis tuvāk" organizēs bērnu nometnes, kas norisināsies vasaras brīvlaikā.

Jūnija mēnesī no 10.-17.datumam norisināsies diennakts nometne Daugmales piedzīvojums. Galvenie pasākumi: Daugmales vēstures un kultūras iepazīšana, apgūstot praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas dodoties pārgājienos (nometnes iekārtošana, telts celšana, ugunskura vietas sagatavošana, kurināmā sagādāšana, nometnes novākšana), trenējoties dažādu šķēršļu joslu pārvarēšanā, orientēšanās pamatiemaņu apgūšana, stafetes un spēles, konfelādes un sveču darbnīcu apmeklējums, iepazīstoties ar Daugmales uzņēmējiem, ķīmijas un fizikas eksperimenti, baseina apmeklējums, ekskursija uz Valmieru, kur apmeklēs Vīnkalnu saimniecību un veiks maršrutu pa Sarkano taku. Nometne paredzēta bērniem vecumā 7-14 gadi.

Savukārt, 26.-30.jūnijas Baložu kultūras namā tiks organizēta dienas nometne "Ceļā uz Latvijas simtgadi". Galvenie pasākumi: radošās darbnīcas – tautas tērpa izpēte un izziņa par profesijām, kādas nepieciešamas, lai tērpu izveidotu, tautas rokdarbu apgūšana, latviskās identitātes veidošana, izprotot kultūras mantojumu, rotaļu un deju apguve, fiziskās aktivitātes. Nometne paredzēta bērniem vecumā 7-14 gadi.

30.jūlija līdz 06.augustam tiek organizēta vēl viena āra diennakts nometne "Ķekavas piedzīvojums", kas notiks Plakanciemā. Šī nometne paredzēta bērniem vecumā no 10 gadiem. Galvenie pasākumi: praktisko iemaņu, kas nepieciešamas dodoties pārgājienos (nometnes iekārtošana, telts celšana, ugunskura vietas sagatavošana, kurināmā sagādāšana, maltītes pagatavošana, nometnes novākšana) apguve, pārgājieni, trenējoties dažādu šķēršļu joslu pārvarēšanā, orientēšanās pamatiemaņu apguve, stafetes un spēles brīvā dabā. Nometne tiek organizēta sadarbībā ar jaunsargiem.

Katras nometnes detalizēta programma šobrīd ir izstrādes procesā un tuvākās nedēļas laikā publicēsim jauno informāciju, pastāvīgi to papildinot. Mūsu nometņu dalībnieki detalizētu informāciju par plānotajām aktivitātēm saņems arī savos e-pastos. Nometņu maksa un atvieglojumi Ķekavas novadā deklarētiem bērniem arī tiks publicēta gan mūsu mājas lapā, gan vietnē www.nometnes.gov.lv , kā arī sociālajā tīklā Facebook. Sekojiet mūsu informācijai un tiekamies nometnēs!

Ar cieņu,

Linda Znotiņa