Biedrība „Solis tuvāk” aicina piedalīties diennakts nometnē „Piedzīvojums Ķekavā”, kura norisināsies lauku viensētā “Dabas zirgi”, Plakanciemā. Nometnes praktiskās apmācības arī šogad vadīs Jaunsardzes un informācijas centra instruktors Kristiāns Vuļs ar divām palīdzēm. Papildus kā palīgs darbosies jauniete Sanem Ozdemir no Turcijas, kas veic brīvprātīgo darbu biedrībā programmas „Erasmus+” ietvaros, ar kuru bērniem būs iespēja komunicēt angļu valodā, mācot arī meitenei latviešu valodu.

Nakšņošana būs lielā Zemessardzes teltī, svaigā gaisā uz matračiem.
Līdz ar to, ka mūsu nometne tiks izvietota pie mājas, tad lietus gadījumā mums būs paredzēta vieta arī drēbju žāvēšanai.

Dalībnieki apgūs praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas dodoties pārgājienos (nometnes iekārtošana, telts celšana, ugunskura vietas sagatavošana, kurināmā sagādāšana, maltītes pagatavošana, nometnes novākšana), dosies pārgājienos, trenēsimies dažādu šķēršļu joslu pārvarēšanā, orientēšanās pamatiemaņu apguvē, mācīsimies noteikt debess puses, mācīsimies airēt, spēlēsim sporta spēles.

"Dabas Zirgi" saimniece apgalvo, ka tā ir vieta, kur varēsim ne tikai skaista meža ielokā atpūsties no ikdienas ar draudzīgu zirgu palīdzību, bet arī iemācīties ko jaunu par zirgu psiholoģiju un dabiskās uzturēšanas/apmācības metodēm, par zirgu domāšanu, ķermeņa valodu un to, kā varam ar viņiem labāk saprasties. Papildus mums būs iespēja redzēt arī atraktīva zirga prasmju demonstrējumus.

Uz nometni tiks aicināts arī “slepenais viesis”, kas stāstīs bērniem vēl nedzirdētas lietas!

Pateicoties Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansējumam, dalības maksa diennakts nometnē novadā deklarētiem bērniem ir 120 euro, pārējiem bērniem -140 euro.

Ja vēlaties pieteikties šai nometnei, tad lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu un nosūtiet to mums uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

IMG 1250 maza  IMG 1278 maza

Attachments:
File
Download this file (Pieteikuma_anketa.doc)Pieteikuma_anketa.doc